IIYAMA Monitor 31.5 cala GB3272QSU-B1 QHD,IPS,180Hz,2xHDMI,DP,400CD, 2xUSB 3.2 , 2xUSB-C,G-SYNC Compatible, 2x5W, , HAS 150
Symbol: GB3272QSU-B1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1091.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB3272QSU-B1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1091.00
G-MASTER GB3272QSU-B1
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G-MASTER GB3272QSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1 mm |
| Plamka matrycy | 0.273 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 269 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x HDMI 1 x Audio out |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | PSE CE TUV EAC RoHS UKCA REACH WEEE ErP VCCI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 48 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 459 mm |
| Wysokość z podstawą | 609 mm |
| Szerokość | 717 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Waga z podstawą | 8.6 kg |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com