IIYAMA Monitor 27 cali XB2796HSC-B1 IPS,FHD,HDMI,USB-C (PD 65W),144Hz, 1xUSB 3.2 , 1xUSB-C, 2x2W, HAS 150/PIVOT/obrót stopy 360st
Symbol: XB2796HSC-B1
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 717.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XB2796HSC-B1
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 717.00
ProLite XB2796HSC-B1
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Model |
ProLite XB2796HSC-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 598 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 170 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x Audio out 2 x USB (Type C) 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | CE EAC ErP VCCI-B PSE WEEE TUV RoHS UKCA REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 404.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 549.5 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość z podstawą | 224.5 mm |
| Waga z podstawą | 6 kg |
| Oznaczenia | |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com