IIYAMA Monitor 27 cali GCB2784HSU-B1 FHD, 0.7ms, VA, 1500R, 240Hz, 2xHDMI, DP, 2xUSB, FreeSync Premium -1920x1080 (48-240Hz), HDR10, 2x
Symbol: GCB2784HSU-B1
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 678.00
Symbol: GCB2784HSU-B1
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 678.00
G-Master GCB2784HSU-B1
Napędź swoją grę z zakrzywionym G-Master GCB2784HSU-B1 z odświeżaniem 240Hz i czasem reakcji 0.7ms
Doświadcz absolutnej szybkości w panoramicznym wydaniu.
W grach o wysoką stawkę najmniejsze opóźnienie lub rozmycie obrazu może rozproszyć Twoją uwagę i kosztować Cię zwycięstwo. G-Master GCB2784HSU-B1 eliminuje te bariery, łącząc satysfakcjonującą częstotliwość odświeżania 240Hz z czasem reakcji 0.7ms MPRT, co zapewnia bezprecedensową klarowność ruchu. Zakrzywiona matryca VA 1500R oferuje ostry obraz w rozdzielczości FHD, zoptymalizowanej pod kątem maksymalnej liczby klatek na sekundę, wciągając Cię głębiej w świat gry przy zachowaniu doskonałego statycznego współczynnika kontrastu dla głębi czerni. Dzięki wsparciu Adaptive Sync, monitor ten gwarantuje płynność przy ekstremalnych prędkościach, pozwalając Ci dostrzec każdy ruch jako pierwszy i zareagować z idealną precyzją.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G-Master GCB2784HSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji MPRT | 0.7 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 300 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 2 x USB 2.0 2 x HDMI 1 x USB (Type B) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | TUV RoHS ErP CB EAC WEEE UKCA CE PSE VCCI REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 466.5 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.5 mm |
| Waga | 4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com