IIYAMA Interaktywny Wyświetlacz iiyama T6529AS-B1AG 65" All-In-One 3840x2160 4K UHD 4GB RAM 32GB Pamięci Android 14 2xHDMI+USB-C VESA 4
Symbol: 539854
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 9271.00
Symbol: 539854
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 9271.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Standard VESA | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kolor ramki | Black |
| Ekran matowy | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 118 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 118 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Waga produktu | 38,5 kg |
| Wysokość produktu | 852,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1447,3 mm |
| Głębokość produktu | 42,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 852,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 42,8 mm |
| Szerokość produktu | 1447,3 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 42,8 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1447,3 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 852,3 mm |
| Waga wyświetlacza | 38,5 kg |
| Waga (z podstawą) | 38,5 kg |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| OSD | Tak |
| HDCP | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Liczba języków OSD | 8 |
| Szerokość opakowania | 1645 mm |
| Wysokość opakowania | 1050 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47,3 kg |
| Głębokość opakowania | 192 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | RS-232 |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rysik | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 2 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,372 x 0,372 mm |
| Przekątna ekranu | 64,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Twardość powierzchni | 8 |
| Grubość szkła | 3,7 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Typ podświetlenia LED | Edge-LED |
| Jasność | 420 cd/m² |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 20 |
| Multi-touch | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4/2.0 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ zasilacza | Internal |
| Jasność | 420 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 80,3 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 142,8 cm |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G51 |
| Producent procesora | ARM |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com