Apple Apple Studio Display monitor komputerowy 68,6 cm (27") 5120 x 2880 px 5K Ultra HD LED Srebrny
Symbol: 587691
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 8456.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 587691
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 8456.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Projektowanie grafiki |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 23 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość (bez podstawy) | 362 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 31 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 623 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,4 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Szerokość opakowania | 464,8 mm |
| Wysokość opakowania | 165,7 mm |
| Głębokość opakowania | 720,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,38 kg |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Przewody | Thunderbolt |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,3 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Kieliszek standardowy |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 600 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ HD | 5K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia True Tone | Tak |
| Gęstość pikseli | 218 ppi |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Megapiksele | 12 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 6 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba portów downstream | 1 |
| HDMI | Nie |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 688mm |
| Wysokość | 448mm |
Apple Inc.
One Apple Park Way
95014 CA Cupertino
United States
support@apple.com