IBOX Zestaw bezprzewodowa klawiatura + mysz IKMS606W czarny
Symbol: ikms606w
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 60.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ikms606w
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 60.00
Zestaw bezprzewodowa klawiatura + mysz IKMS606W czarny
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DESKTOP KIT PRO DESKTOP KIT PRO |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Bezprzewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Bateria USB 5V USB 5V |
| Zasięg | 4 m |
| Kolor | Czarny Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows XP Windows 8.1 Windows |
| Pozostałe parametry |
Idealny bezprzewodowy zestaw do zastosowań biurowych. Kompaktowa klawiatura oraz mysz nie zajmują dużo przestrzeni na biurku a jednocześnie zapewniają wygodę obsługi. Klawiatura, po wciśniięciu przycisku Fn, daje dostęp do funkcji multimedialnych oraz internetowych (sterowanie odtwarzaczem czy uruchomienie przeglądarki/klienta poczty). |
| Oznaczenia | |
| Separator |
Mysz |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 dpi |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Podświetlenie | Nie |
Impet Computers Sp. z o.o.
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Poland
ibox@ibox.pl