IBOX Słuchawki z mikrofonem IBOX SHPIX8MV X8 GAMING (kolor czarny)
Symbol: SHPIX8MV
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 27.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SHPIX8MV
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 27.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 263 g |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 220mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać podczas ładowania.
Impet Computers Sp. z o.o.
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Poland
ibox@ibox.pl