IBOX Obudowa IBOX HD-01 ZEW. 2,5" USB 2.0 IEU2F01 (2.5"; USB 2.0; Aluminium; kolor czarny)
Symbol: IEU2F01
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 17.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IEU2F01
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 17.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 1 TB |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 22mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 220mm |
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
Impet Computers Sp. z o.o.
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Poland
ibox@ibox.pl