IBOX OBUDOWA I-BOX HD-05 ZEW 2,5" USB 3.1 GEN.1 BLUE
Symbol: IEUHDD5BL
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 27.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IEUHDD5BL
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 27.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Zestaw układów | JMicron JMS578 |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 10 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 85mm |
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
Impet Computers Sp. z o.o.
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Poland
ibox@ibox.pl