HyperX Hub USB-C - B8SV8AA#ABB
Symbol: 6G842AA#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 396.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6G842AA#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 396.00
Koncentrator wieloportowy USB-C 4K HP
Zabierz swój świat, gdziekolwiek świat zabierze Ciebie. Zachowaj energię i produktywność dzięki temu eleganckiemu i przenośnemu urządzeniu z portami USB-C. Dzięki obsłudze wielu systemów operacyjnych ten koncentrator działa z tym, co masz teraz i co możesz mieć później. Ładuj, wyświetlaj i upraszczaj swoją konfigurację dzięki temu wszechstronnemu koncentratorowi USB-C.
Oto moc USB-C
Wśród portów USB-C jest jak elektrownia. Ten koncentrator ma 4 bardzo wszechstronne porty USB-C w jednej kompaktowej obudowie - port 65 W do zasilania laptopa, dwa porty do podłączania i ładowania akcesoriów oraz kolejny port do ładowania lub podłączania do monitora 4K z pełną funkcjonalnością.
Maksimum kompatybilności, minimum bałaganu
Gdziekolwiek znajdziesz się na świecie, ten bardzo mobilny, kompaktowy koncentrator będzie współpracował ze wszystkim, z czym pracujesz. Obsługuje wiele systemów operacyjnych: Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android. Podłącz niemal każde ze swoich urządzeń i utrzymuj swoją produktywność w stanie naładowania zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.
Niewielkie rozmiary, duże możliwości
Zachwycająca konstrukcja z prostotą jednego przewodu i wygodnym rozmieszczeniem portów. Jego minimalistyczne piękno nie tylko dobrze wygląda, lecz także zawiera 50% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego, więc i Ty możesz czuć się z tym dobrze.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 4 x USB Type C Żeńska 1 x USB Type C Męska |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS Android Windows 11 Windows 10 Mac OS iPadOS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
116 x 41,9 x 15,5 mm |
| Waga | 120 g |
| Oznaczenia | |