Huzaro Fotel gamingowy Huzaro Combat 2.7 Grey
Symbol: HZ-COMBAT 2.7 GREY
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-COMBAT 2.7 GREY
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Typ mechanizmu | Tilt |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor podstawowy | Szary |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | Siatka MESH |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Carbon |
| Materiały | Tkanina mesh |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor siedziska | Szary |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Kolor oparcia | Szary |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Tworzywo kół | Poliuretan/kauczuk |
| Materiał stelaża | Stal |
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Wysokość (min) | 113 cm |
| Szerokość podłokietnika | 8,5 cm |
| Głębokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Wysokość (max.) | 120 cm |
| Szerokość zagłówka | 30 cm |
| Szerokość oparcia | 47,5 cm |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Fotel | Tak |
| Certyfikaty | SGS |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 530mm |
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.