Huzaro Fotel gamingowy Force 4.6 RGB Black Mesh
Symbol: HZ-FORCE 4.6 RGB BLACK MESH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 503.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-FORCE 4.6 RGB BLACK MESH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 503.00
| Specyfikacja | |
| Bluetooth | Nie |
| Tworzywo kół | Tworzywo sztuczne/kauczuk |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Wysokość (max.) | 129 cm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość oparcia | 78 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Szerokość | 835mm |
| Długość | 288mm |
| Wysokość | 600mm |
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.