Huzaro Biurko gamingowe Huzaro Hero 9.1
Symbol: HZ-Hero 9.1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 663.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 9.1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 663.00
| Specyfikacja | |
| Materiał ramy | Metal |
| Kolor blatu | Czarny |
| Panel sterowania | LED |
| Kształt blatu | W kształcie litery L |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 80 kg |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Model | Prosty |
| Materiał blatu | MDF |
| Głębokość produktu | 850 mm |
| Wysokość (max.) | 118 cm |
| Grubość blatu stołu | 1,8 cm |
| Wysokość (min) | 72 cm |
| Szerokość produktu | 1190 mm |
| Przelotki kablowe | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Wieszak na plecak | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Szerokość | 885mm |
| Długość | 635mm |
| Wysokość | 165mm |
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących.
• Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana.