Huzaro Biurko gamingowe Huzaro Hero 3.3 Black
Symbol: HZ-Hero 3.3 Black
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 304.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 3.3 Black
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 304.00
| Specyfikacja | |
| Model | Prosty |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Wymiary blatu (SxG) | 1400 x 600 mm |
| Wysokość produktu | 740 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Regulowana wysokość | Nie |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przelotki kablowe | Tak |
| Szerokość | 740mm |
| Długość | 540mm |
| Wysokość | 140mm |
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.
• Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana.
• Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących.