Huzaro Biurko gamingowe Huzaro Hero 2.5 RGB
Symbol: HZ-Hero 2.5 RGB
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 344.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 2.5 RGB
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 344.00
| Specyfikacja | |
| Wzór | Karbonowy |
| Materiał blatu | MDF |
| LED RGB | Tak |
| Model | Prosty |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ kontroli | Pilot |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro |
| Grubość blatu stołu | 2,5 cm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Wymiary blatu (SxG) | 1200 x 600 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Wbudowany hak do słuchawek | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Cechy szczególne | Wloty na przewody |
| Szerokość | 1315mm |
| Długość | 770mm |
| Wysokość | 110mm |