Huzaro Biurko gamingowe Huzaro Hero 1.4 White
Symbol: HZ-Hero 1.4 White
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Hero 1.4 White
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał ramy | Metal |
| Kształt blatu | Swobodny |
| Uchwyt na butelkę | Nie |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Materiał blatu | MDF/Włókno węglowe |
| Typ montażu | Stojący |
| Model | Prosty |
| Wzór | Karbonowy |
| Szerokość produktu | 1000 mm |
| Grubość blatu stołu | 1,5 cm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przelotki kablowe | Tak |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 1125mm |
| Wysokość | 90mm |
• Maksymalna nośność biurka nie powinna być przekraczana.
• Należy regularnie sprawdzać stabilność i stan śrub mocujących.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.