Hewlett-Packard Zasilacz sieciowy HP 65W GaN Laptop Charger 2xUSB-C czarny 600Q7AA
Symbol: 600Q7AA
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 312.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 600Q7AA
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 312.00
| Specyfikacja | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Możliwość recyklingu w ramach programu HP Planet Partners; Zgodność z akcesoriami ułatwiającymi dostęp; Zawiera pokonsumenckie tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Napięcie operacyjne | 5,9,12,15,20 V |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Laptop |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 53,3 mm |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 22 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 525 g |
| Ilość portów USB | 2 |
| Maksymalna moc wejściowa | 65 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.