Hewlett-Packard Zasilacz sieciowy HP 140W Laptop Charger USB-C czarny B7NM4AA
Symbol: B7NM4AA
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 269.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B7NM4AA
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 269.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Zawartość opakowania | Zasilacz AC; Karta gwarancyjna; Przewód zasilający |
| Częstotliwość wejściowa | 47 - 63 Hz |
| Segment HP | Dom |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Kompatybilność | Obsługuje zasilanie o mocy do 140 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Waga wraz z opakowaniem | 628 g |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Kod unspsc | 39121006 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Zrównoważone technologie i materiały | 80% poużytkowy recyklat tworzywa sztucznego |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 212mm |