Hewlett-Packard Tusz HP niebieski HP 913, HP913=F6T77AE, 3000 str.
Symbol: F6T77AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 423.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: F6T77AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 423.00
| Specyfikacja | |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowy |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 3000 stron(y) |
| Kod OEM | F6T77AE |
| Pojemność kolorowego tuszu | 37 ml |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów HP 913 PageWide: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Głębokość opakowania | 28 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | PageWide |
| Kod unspsc | 441031052 |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 209 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,32 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 199 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 233 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 180 szt. |
| Produktów na palecie | 4320 szt. |
| Wysokość brutto palety | 192,7 cm |
| Waga brutto palety | 633,3 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 29mm |
• Nie wdychać oparów.
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.