Hewlett-Packard Tusz HP czarny HP 301XL, HP301XL=CH563EE, 480 str.,8 ml
Symbol: CH563EE
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 229.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CH563EE
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 229.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 65% |
| Kod OEM | 301XL |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 8 ml |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 360 stron(y) |
| Segment HP | Enterprise |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 301: |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,94 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Waga brutto palety | 162 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,95 kg (8.7 funtów) |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 3,34 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 196068332570; (ABY) 196068332587; (B19) 196068323264; (BAZ) 196068332594 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Szerokość | 118mm |
| Długość | 41mm |
| Wysokość | 114mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.