Hewlett-Packard Toner HP czarny HP 85A, HP85A=CE285A, 1600 str.
Symbol: CE285A
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 431.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CE285A
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 431.00
| Specyfikacja | |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 29% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Segment HP | Enterprise |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod OEM | CE285A |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Tonery HP 85 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro P1102, P1109 |
| Waga produktu | 620 g |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 830 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 36 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 21 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Waga palety (UE) | 159,9 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 26 szt. |
| Produktów na palecie | 234 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 820 x 1149 mm |
| Wymiary palety | 1175 x 1000 x 1269 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 234 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Waga brutto palety | 214,7 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 125mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.