Hewlett-Packard Toner HP 35A CB435A Czarny
Symbol: CB435A
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 410.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CB435A
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 410.00
| Specyfikacja | |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CB435A |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 28% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność | Tonery HP 35 są kompatybilne z: |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Rozmiar palety (EU) | 1125 x 791 x 1149 mm |
| Produktów na palecie | 234 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Waga palety (UE) | 159 kg |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 26 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 36 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Wymiary palety | 1130 x 976 x 1263 mm |
| Waga brutto palety | 212 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 28 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545638548, 192545638562, 192545638579, 192545638555, 192545638586 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 170 |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 125mm |