Hewlett-Packard Samsung Oryginalny wkład z błękitnym tonerem HP CLT-C404S
Symbol: ST966A
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 332.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST966A
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 332.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Segment HP | Biznes, Dom |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod OEM | ST966A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Xpress C430, C430W, C432, C433, C432W, C433W, C480, C480W, C480FW, C480FN, C482, C483, C482W, C483W, C482FW, C483FW |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Wysokość produktu | 79 mm |
| Głębokość produktu | 387 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 820 g |
| Szerokość opakowania | 387 mm |
| Wysokość opakowania | 79 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Technologia druku | Laser |
| Kolor | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 80mm |