Hewlett-Packard Kaseta HP CONTRACT nr 645A HP645A HP 645A błękitny (C9731AC)
Symbol: C9731AC
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 946.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C9731AC
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 946.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | C9731AC |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 5500/5550 |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Kolor | Tak |
| Wymiary opakowania | 480,1 x 160 x 264,2 mm (18.9 x 6.3 x 10.4") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 505mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 160mm |