Hewlett-Packard HP Zestaw 3 sztuk błękitnych wkładów atramentowych 711 DesignJet 29 ml
Symbol: CZ134A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 407.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CZ134A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 407.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Zawartość opakowania | 3 wkłady atramentowe |
| Szerokość produktu | 114,8 mm |
| Wysokość produktu | 100,1 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kod OEM | CZ134A |
| Kompatybilność | Drukarka HP DesignJet T120, drukarka HP DesignJet T520 ePrinter |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Wysokość opakowania | 100,1 mm |
| Szerokość opakowania | 114,8 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod unspsc | 441031052 |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 96 szt. |
| Waga brutto palety | 460,6 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,59 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Ilość sztuk | 3 |
| Produktów na palecie | 2304 szt. |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 125mm |