Hewlett-Packard HP Wkład z atramentem żółtym DesignJet 738 130 ml
Symbol: 100164867
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 475.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100164867
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 475.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Waga produktu | 205 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Drukarki HP DesignJet T850, T950 |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Szerokość opakowania | 202 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1501 mm |
| Waga brutto palety | 453,4 kg |
| Produktów na palecie | 1680 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 84 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1218,9 x 1016 x 1501,1 mm (48 x 40 x 59.1") |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 70mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.