Hewlett-Packard HP Wkład z atramentem purpurowym DesignJet 730 o pojemności 130 ml
Symbol: P2V63A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 414.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P2V63A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 414.00
| Specyfikacja | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Dom |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kompatybilność | Drukarka HP DesignJet serii T1700 |
| Szerokość opakowania | 202 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 1501,1 mm (40 x 48 x 59.1") |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Waga brutto palety | 458,5 kg |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 364 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 84 szt. |
| Waga palety | 458,5 kg (1010.8 funtów) |
| Produktów na palecie | 1680 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 229 mm |
| Wysokość brutto palety | 150,1 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,22 kg |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 180mm |