Hewlett-Packard HP Stacja dokująca 2013 UltraSlim
Symbol: D9Y32AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 40.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D9Y32AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 40.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 368 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 760 g |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Segment HP | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | HP Elitebook 820 G1 Notebook PC; HP Elitebook 840 G1 Notebook PC; HP Elitebook 850 G1 Notebook PC; HP EliteBook Folio 9470m Notebook PC; HP EliteBook Folio 1040 G1 Notebook PC; HP EliteBook Revolve 810 G1 Tablet; HP EliteBook Revolve 810 G2 Tablet; HP ZBook 14 Mobile Workstation |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Sposób łączności | Dokujący |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 105mm |