Hewlett-Packard HP ProOne 245 G10 AiO Ryzen 7 77730U 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 3200 SSD512 Radeon Vega 8 Kb+Mouse Cam 5Mpx + IR W11Pro B
Symbol: B6ZB7ET
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 4023.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B6ZB7ET
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 4023.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Zawartość opakowania | Zewnętrzny napęd optyczny USB w zestawie |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Model procesora | 7730U |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Producent procesora | AMD |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Iron gray |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 120 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 183,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 419 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Szerokość opakowania | 641 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,37 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 1x1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Model urządzenia wejściowego | HP 125 Wired Mouse |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | IPS |
| Paleta barw | 72% |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3274 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Niski halogen | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Zasilanie | 120 W |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Typ modułu pamięci | SODIMM |
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211507 |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP JumpStart | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Zrównoważone technologie i materiały | Niska zawartość halogenów |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 170mm |