Hewlett-Packard HP ProOne 240 G10 AiO Ultra 5 125U 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Xe Graphics Kb+Mouse Cam 5Mpx W11Pro Black 3Y O
Symbol: B6ZB5ET
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 4350.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B6ZB5ET
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 4350.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-mfp-4301-4303dw-fdn-fdw-printer-series/model/38348035?sku=5HH64F&serialnumber=5HH64F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-publ |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 14 |
| Model procesora | 125U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Nazwa koloru | Iron gray |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 120 W |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,37 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Szerokość opakowania | 641 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 419 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,6 mm |
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 183,7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 1x1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Model urządzenia wejściowego | HP 125 Wired Mouse |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Paleta barw | 72% |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3274 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Niski halogen | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Łączna liczba złączy SATA | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Typ prywatności | Pop-up |
| Kamera prywatności | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LED |
| Zasilanie | 120 W |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Typ modułu pamięci | SODIMM |
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211507 |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP JumpStart | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Zrównoważone technologie i materiały | Niska zawartość halogenów |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Wydajność NPU do | 11 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Szerokość | 620mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 170mm |