Hewlett-Packard HP Poly Zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4320 z certyfikatem Microsoft Teams USB-A + adapter BT700
Symbol: 77Y98AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 524.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77Y98AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 524.00
| Specyfikacja | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Nazwa koloru | Black |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 328,73 g |
| Szerokość opakowania | 186 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 91 m |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HPF |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HSF |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Kompatybilność | Kompatybilność z komputerami i smartfonami za pośrednictwem Bluetooth lub adaptera USB Type-A BT700 |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Waga brutto palety | 103 kg |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 24mm |
| Długość | 284mm |
| Wysokość | 176mm |