Hewlett-Packard HP Oryginalnym wkładem z czarnym tonerem 220X LaserJet
Symbol: 8304692
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 835.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8304692
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 835.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7500 stron(y) |
| Kompatybilność | Kaseta tonera HP 220 działa z: HP LaserJet Pro 4202, 4302 |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 289 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Szerokość opakowania | 364 mm |
| Wysokość opakowania | 121 mm |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352301, 199764688897, 199764688903, 199485042770, 199764688910, 199764688927, 199764688934, 199251972751 |
| Szerokość | 364mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 121mm |
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Trzymać z dala od dzieci.