Hewlett-Packard HP Oryginalny zestaw do uzupełniania czarnego tonera 153X LaserJet Tank
Symbol: 7976793
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 160.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7976793
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 160.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | Zgodność zestawów do uzupełniania tonera HP 153: |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 107 mm |
| Wysokość opakowania | 216 mm |
| Kod unspsc | 44103116 |
| Waga brutto palety | 97 kg |
| Waga palety | 145,1 kg (320 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1155 x 758 x 1013 mm |
| Produktów na palecie | 0 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 780 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 156 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 480 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1155,7 x 988,1 x 1224,3 mm (45.5 x 38.9 x 48.2") |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Waga palety (UE) | 97 kg |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 120 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 300 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 268mm |
| Wysokość | 74mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.