ACTIS Actis TO-B432X Toner (zamiennik OKI 45807111; Standard; 12000 stron; czarny)
Symbol: TO-B432X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TO-B432X
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod OEM | OKI 45807111 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | OKI: B432dn, B512dn, MB492dn, MB562dnw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 305mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.