Hewlett-Packard HP Oryginalny wkład laserowy 81X LaserJet, czarny XL
Symbol: CF281X
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1615.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CF281X
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1615.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 15% |
| Kod OEM | CF281X |
| Ilość sztuk | 1 |
| Segment HP | Biznes |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Kompatybilność | Tonery HP 81 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M605, M606, M630, M632 HP LaserJet M605, M630 |
| Wysokość produktu | 327 mm |
| Głębokość produktu | 193 mm |
| Waga produktu | 2,45 kg |
| Szerokość produktu | 391 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,33 kg |
| Szerokość opakowania | 391 mm |
| Wysokość opakowania | 327 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 193 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 12 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1173 x 772 x 1130 mm |
| Waga palety | 170 kg (374.7 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1173,5 x 965,2 x 1125,2 mm (46.2 x 38 x 44.3") |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 45 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 15 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Wymiary palety | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Produktów na palecie | 45 szt. |
| Waga palety (UE) | 140,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 170,4 kg |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 12 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 300 |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 195mm |