Hewlett-Packard HP Oryginalny błękitny wkład atramentowy 982X PageWide o dużej pojemności
Symbol: T0B27A
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 679.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T0B27A
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 679.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 16000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoki |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | T0B27A |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów HP 982 PageWide: HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P779 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77650, E77660 HP PageWide Pro E77650, E77660 |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 52,1 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 52,1 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Kod unspsc | 441031052 |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 6,64 kg (14.6 funtów) |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 300 |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1567,2 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 1567,2 mm (48 x 40 x 61.7") |
| Waga palety | 831,2 kg (1832.5 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 120 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,64 kg |
| Waga brutto palety | 832 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 16 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068332570, 196068332587, 196068323264, 196068332594 |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Trzymać z dala od dzieci.