Hewlett-Packard HP OmniBook X Flip 16-ar0016nw Ryzen AI 5 340 16.0"2K Touch OLED IPS 300nits AG 16GB LPDDR5X SSD1TB Radeon 840M Cam 5MPx + IR 68
Symbol: CX5D7EA
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 4723.00
Symbol: CX5D7EA
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 4723.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Producent procesora | AMD |
| Cache procesora | 16 MB |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Model procesora | 340 |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 840M |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| AMD FreeSync | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Układ pamięci | Not available |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 7500 MHz |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Meteor silver |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Odnowiony z certyfikatem | Nie |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Rodzaj produktu | Pokrywa i obramowanie klawiatury wykończone matowym lakierem, podstawa teksturowana |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 1,89 kg |
| Wysokość produktu | 15,3 mm |
| Głębokość produktu | 245,5 mm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7925 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Wi-Fi | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Żyroskop | Tak |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 303 mm |
| Głębokość opakowania | 423 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,23 kg |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95% |
| Paleta barw | 95% |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 0,2 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ HD | 2K |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Szkło od krawędzi do krawędzi |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 40,6 cm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | DTS:X Ultra |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 45 min |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 21 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 15,75 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 68 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Soft gray |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Kod unspsc | 43211503 |
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Segment HP | Dom |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Audio Boost | Tak |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP Imagepad | Tak |
| HP Security tools | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352301, 199764688897, 199764688903, 199485042770, 199764688910, 199764688927, 199764688934, 199251972751 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Copilot+ PC | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 303mm |
| Wysokość | 100mm |