Hewlett-Packard HP 934XL oryginalny wkład atramentowy czarny XL
Symbol: C2P23AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 235.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C2P23AE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 235.00
| Specyfikacja | |
| Segment HP | Dom Premium |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 25,5 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | Irlandia |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Kod OEM | C2P23AE |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 1000 stron(y) |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 934: HP OfficeJet Pro 6230 |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 80% |
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 106 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 42 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 800,1 x 819,9 mm (47.2 x 31.5 x 32.3") |
| Produktów na palecie | 1260 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,7 kg |
| Waga brutto palety | 133,3 kg |
| Waga palety | 133,8 kg (294.9 funtów) |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 820 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 2,7 kg (5.95 funtów) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (629) 198828789860; (686) 198828789877; (687) 198828789884 |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 120mm |