Hewlett-Packard HP 648A oryginalny wkład z purpurowym tonerem LaserJet
Symbol: CE263A
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 785.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CE263A
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 785.00
| Specyfikacja | |
| Segment HP | Enterprise |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 13% |
| Kod OEM | CE263A |
| Kompatybilność | Tonery HP 648 są kompatybilne z: |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wysokość opakowania | 214 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 18 szt. |
| Produktów na palecie | 90 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 56 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 186,1 kg |
| Wymiary palety | 1185 x 1000 x 1212 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1009 mm |
| Waga palety (UE) | 123,5 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 14 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.