Hewlett-Packard HP 305A kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: CE412A
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 680.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CE412A
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 680.00
| Specyfikacja | |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 17% |
| Kod OEM | CE412A |
| Segment HP | Enterprise |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2600 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Tonery HP 305 są kompatybilne z: |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Głębokość opakowania | 109 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 780 x 1149 mm |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 1269 mm |
| Waga palety (UE) | 172 kg |
| Produktów na palecie | 168 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 32 szt. |
| Waga brutto palety | 171,7 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 21 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 168 szt. |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 21 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 110mm |