Hewlett-Packard HP 300 zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych: czarny/trójkolorowy
Symbol: CN637EE
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 280.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CN637EE
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 280.00
| Specyfikacja | |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Kod OEM | CN637EE |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 165 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Irlandia |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Kraj pochodzenia | Czechy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 2 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy/atrament pigmentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Pakiet Combo |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 200 stron(y) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 300: |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Głębokość opakowania | 38 mm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Produktów na palecie | 960 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga brutto palety | 144 kg |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 24 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 2,97 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545638548, 192545638562, 192545638579, 192545638555, 192545638586 |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 115mm |