Hewlett-Packard HP 27-cr0222nw AIO Ryzen 7 7730U 27.0"FHD IPS AG 300nits 16GB DDR4 SSD512 Radeon 680M LAN Win11 2Y Shell White
Symbol: 9U2K4EA
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 4116.00
Symbol: 9U2K4EA
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 4116.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-m453-m454-series/model/19203830?sku=W1Y45A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06225509.pdf |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Producent procesora | AMD |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 7730U |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Shell white |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 90 W |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 440,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 186,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,5 mm |
| Waga produktu | 6,72 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,9 kg |
| Szerokość opakowania | 730 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,42 kg |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP JumpStarts; HP Cloud Recovery |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Format sygnału kamery | 1080p |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Obudowa | All-in-One |
| Zasilanie | 90 W |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545638548, 192545638562, 192545638579, 192545638555, 192545638586 |
| HP front camera | HP TrueVision FHD IR |
| Segment HP | Dom |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 113 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 5 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 14 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 40 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 170 |
| Szerokość | 187mm |
| Długość | 528mm |
| Wysokość | 731mm |