Hewlett-Packard HP 219A oryginalny wkład z purpurowym tonerem LaserJet, 1200 stron, 0 stron, Purpurowy, 1 szt.
Symbol: W2193A
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 405.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W2193A
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 405.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1200 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | Toner HP 219 działa z: HP LaserJet Pro 3201-3204, 3288, 3302 |
| Waga produktu | 520 g |
| Szerokość produktu | 363 mm |
| Głębokość produktu | 96 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Szerokość opakowania | 363 mm |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 730 g |
| Głębokość opakowania | 96 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 24 szt. |
| Waga palety | 239 kg (527 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 300 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 30 szt. |
| Wymiary palety | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1099,8 x 985,5 x 1254,8 mm (43.3 x 38.8 x 49.4") |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
| Waga brutto palety | 240 kg |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Waga palety (UE) | 178 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820845 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Szerokość | 191mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 23mm |