Hewlett-Packard HP 17-cp2007ny Ryzen 5 7520U 17.3"FHD IPS 250nits AG 8GB DDR4 SSD512 Radeon 610M Win11 Natural Silver 2Y
Symbol: 97X20EA
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 2798.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 97X20EA
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 2798.00
| Specyfikacja | |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | 7520U |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Typ produktu | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Nazwa koloru | Natural silver |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Złącze TPM | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 520mm |