Hewlett-Packard HP 15A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Symbol: C7115A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 323.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C7115A
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 323.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 19% |
| Kod OEM | C7115A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | Tonery HP 15 są kompatybilne z: HP LaserJet 1000, 1200, 1220, 3330 |
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 344 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Szerokość opakowania | 344 mm |
| Głębokość opakowania | 122 mm |
| Wysokość opakowania | 196 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 130 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Waga brutto palety | 154 kg |
| Produktów na palecie | 130 szt. |
| Wymiary palety | 1158 x 975 x 1118 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1154 x 732 x 1129 mm |
| Waga palety | 154,2 kg (340 funtów) |
| Produkty na paletę (UE) | 100 szt. |
| Waga palety (UE) | 128 kg |
| Warstwy na paletę | 26 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 20 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 192mm |
| Wysokość | 146mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.