Hercules Hercules HDP DJ45 Słuchawki Przewodowa Opaska na głowę Muzyka Czarny
Symbol: SS-1944
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SS-1944
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 173.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Ilość | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Czułość słuchawek | 95 dB |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 60 Ω |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 225mm |