HP Inc. Zestaw mysz i klawiatura przewodowy Desktop 320MK 9SR36UT#ABB
Symbol: 9SR36UT#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 90.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9SR36UT#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 90.00
Przewodowa mysz i klawiatura HP 320MK do komputerów biurkowych
Pracuj wydajnie i zwiększ swoje codzienne możliwości dzięki niezawodnemu przewodowemu zestawowi klawiatury i myszy HP 320MK.
Rozwiązanie stworzone z myślą o Twojej wygodzie
Ciesz się komfortem dzięki mniejszemu rozmiarowi klawiatury i niskoprofilowym, cichym klawiszom. Trzystrefowy układ zapewnia panel numeryczny, klawisze kierunkowe oraz pochylenie pod kątem 6° pozwalające na wygodne ułożenie nadgarstków. Obsługuj dokumenty dowolną ręką dzięki dobrze wyprofilowanej myszy.
Łatwe podłączenie i eksploatacja
Postaw na prostotę technologii plug-and-play i konstrukcję korzystającą z najważniejszych funkcji. Podłącz klawiaturę i mysz do dowolnego portu USB w swoim komputerze przenośnym. Kontrolki LED klawiatury powiadamiają o zablokowanych klawiszach, natomiast rolka myszy służy jako trzeci przycisk funkcyjny.
Łatwe czyszczenie
Zapewnij sobie pełen spokój, wiedząc, że możesz bezpiecznie czyścić swoją klawiaturę i mysz domowymi chusteczkami do dezynfekcji - klawiatury i myszy HP przechodzą testy obejmujące nawet 1000 przetarć.
Przemyślana konstrukcja
Dokonaj zakupu, dzięki któremu poczujesz się dobrze. Klawiatura wykonana jest w 50% z pokonsumenckich tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, natomiast płytki drukowane, w które wyposażone są klawiatura i mysz, charakteryzują się niską zawartością halogenu.
Utrzymuj wysoką wydajność
Zastosuj bez obaw klawiaturę w środowisku przemysłowym dzięki konstrukcji zdającej testy odporności na drobny kurz lepiej niż jej poprzednicy.
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Model |
HP 320MK HP 320MK |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Przewodowe Przewodowe |
| Interfejs | USB USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Funkcje |
|
| Zasilanie | USB 5V USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm 180 cm |
| Kolor | Czarny Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Wymiary |
42,6 x 11,1 x 1,7 cm 10,4 x 6,3 x 3,6 cm |
| Waga | 450 g 74 g |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Podświetlenie | Nie |