HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Enterprise MFP X62757dn 675U0A
Symbol: 675U0A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10294.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 675U0A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10294.00
LaserJet Enterprise MFP X62757dn
Seria drukarek HP LaserJet Enterprise MFP X62757dn
Zaprojektowana, aby uprościć obieg dokumentów i wspierać druk wysokich nakładów dzięki dużym prędkościom, konfigurowalnym funkcjom oraz wbudowanej digitalizacji HP AI. Bezproblemowo integruje się z istniejącą flotą urządzeń, jest gotowa na przyszłość i oferuje najbezpieczniejsze drukowanie na świecie.
Zyskaj moc większej produktywności
Digitalizuj procesy dzięki inteligentnym rozwiązaniom
Chroń to, co najważniejsze, dzięki najbezpieczniejszej drukarce
Oszczędzaj energię i ograniczaj odpady
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LaserJet Enterprise MFP X62757dn |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | RA4 B6 DL 110 x 220 mm 16K C5 162 x 229 mm C6 114 x 162 mm B5 A6 A4 Oficio 216 x 340 A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 50 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 225000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) Apple AirPrint PostScript 3 |
| Procesor drukarki |
Prędkość: 1.6 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 6 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki Karton Papier firmowy Papier wstępnie zadrukowany Papier z recyklingu Papier kolorowy Etykiety Papier Koperty Folia Papier dziurkowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Ubuntu Windows 10 Mac OS Windows 11 Android iOS Linux Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB 3.0 RJ-45 (LAN) 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 802 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 750 mm |
| Waga | 24.2 kg |
| Oznaczenia | |