HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4320 All-in-One A24HMB
Symbol: A24HMB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 377.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A24HMB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 377.00
Łatwe drukowanie w domu
Łatwo drukuj, skanuj i kopiuj dzięki tej kompaktowej, bezprzewodowej, łatwej w użyciu drukarce z automatycznym podajnikiem dokumentów. Drukuj wszystko, od etykiet zwrotnych po zabawne, kolorowe arkusze ćwiczeń.
Łatwa konfiguracja, bezproblemowe połączenie.
Drukowanie, skanowanie i kopiowanie z dowolnego miejsca w domu.
Łatwe drukowanie z mniejszą ilością odpadów.
Miliard wkładów do drukarek poddanych recyklingowi i liczba ta wciąż rośnie.
Ucz się, twórz i utrzymuj porządek.
Spraw, aby nauka była łatwa i przyjemna, dzięki materiałom do drukowania HP.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DeskJet 4320 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 216 x 356 mm (Legal) No. 10 104 x 239,4 mm A6 A4 B5 216 x 279 mm (Letter) DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.5 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5.5 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI URF PCLm |
| Procesor drukarki |
|
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny Koperty Papier Papier broszurowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
Wydajność wkładów (konfiguracyjnych / z zestawu):
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows Windows 10 Mac OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 200 mm |
| Szerokość | 428 mm |
| Głębokość | 332 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |