HP Inc. Monitor S3 Pro 327pe FHD B1GM6AA#ABB
Symbol: B1GM6AA#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 734.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B1GM6AA#ABB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 734.00
Monitor HP Pro 27" seria 3 FHD - 327pe
Wykorzystaj w pełni swój dzień pracy, dzięki temu 27-calowemu, energooszczędnemu monitorowi FHD. Zwiększ produktywność dzięki odpowiednim funkcjom wizualnym, a jednocześnie doświadcz wyjątkowego komfortu, dzięki ekranowi, który możesz dostosować do swojej idealnej pozycji.
Ulepszona grafika
Ten 27-calowy monitor FHD jest wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do realizacji codziennych zadań. Urządzenie może pochwalić się wysokiej jakości ekranem IPS, który jest widoczny pod każdym kątem, oraz częstotliwością odświeżania do 100 Hz zapewniającą wyraźny i płynny obraz.
Idealny komfort
Zwiększ swój komfort, dzięki regulacji w 4 płaszczyznach i Przewodnikowi ergonomicznej konfiguracji za pośrednictwem HP Display Center. Dodatkowo możesz cieszyć się komfortem dla oczu, dzięki HP Eye Ease, stale aktywnemu, sprzętowemu filtrowi światła niebieskiego, który nie wpływa na dokładność odwzorowania kolorów.
Zaprojektowane, aby pomóc Ci się skupić
Monitor, który pomoże Ci zachować koncentrację i uporządkować przestrzeń na biurku. Porządek dzięki przejrzystemu zarządzaniu okablowaniem i bezramkowej konstrukcji, umożliwiającej sprawne sparowanie dwóch monitorów. Ponadto dwa wbudowane głośniki o mocy 2 W zapewniają lepsze wrażenia dźwiękowe.
Stworzony na lepsze jutro
Ten energooszczędny monitor został zaprojektowany z co najmniej 90% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu w obudowie monitora, 20% szkła z recyklingu w panelu monitora, a 100% opakowań papierowych pochodzi z recyklingu lub certyfikowanych ekologicznych źródeł.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
HP 327pe |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.3 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 100 mm |
| Certyfikaty | KCC TCO 10 UAE ISC NOM ISO 9241-307 BIS BSMI cTUVus PSB CE TUV RoHS Energy Star CB EAC WEEE TCO FCC (jeśli nie ma podanej klasy) VCCI ICES 003 CCC MEPS TCO Edge KC EPEAT Climate+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 51.3 cm |
| Szerokość | 61.2 cm |
| Głębokość z podstawą | 23 cm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |